U nas możesz wypożyczyć kajaki: 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe i deski SUP .Służymy doradztwem i opieką, jesteśmy instruktorami turystyki kajakowej, u nas zorganizujesz imprezę integracyjną, a my zajmiemy się Twoim bezpieczeństwem. Zapewniamy transport uczestników i sprzętu.

 

Miejsca odbiorów i wodowań kajaków proponowane przez KAJA-SOBIESKI

 

  76,1 km Gospodarstwo Agrtoturystyczne Bieżany

  67,7 km Radzyn Włościański

  63,7 km most w Strzegowie

  59,6 km Hotel SunSet przy trasie E77

  49,0 km most w Glinojecku

  41,9 km kładka w miejscowości Wkra

  33,9 km most drogowy w Dziektarzewie

  25,9 km most drogowy w Płaciszewie

  21,3 km most drogowy w Małużynie

  18,9 km most drogowy w Kępie

  10,4 km most drogowy w Sochocinie przy przystani kajakowej

  3,5 km Bolęcin

  0 km Przystań KAJA-SOBIESKI

  7,1 km most w Jońcu, dwie przystanie kajakowe

  13,4 km most kolejowy Popielżyn Zawady

  18,0 km za mostem drogowym Borkowo

  24,0 km Śniadówko, przystań kajakowa AGAT

  24,4 km przed mostem pylonowym Goławice przystań kajakowa

  29,1 km kładka w Kosewku

  33,1 km most w Pomiechówku, przed mostem przystań kajakowa

  41,1 km Narew, plaża Modlin

Przydatne informacje

Jeśli przyjeżdżasz do nas swoim samochodem, to możesz go zostawić na naszym parkingu. Od tego momentu zajmujemy się Tobą i wraz z kajakami wywozimy w miejsce startu a po zakończonym spływie odbieramy. Jesli wodujemy kajaki z terenu przystani w Sobieskach to oczywiście odbieramy kajakarzy i przywozimy z powrótem do Sobiesk.

Dojazd z Warszawy dla zmotoryzowanych: Jadąc po lewej stronie Wisły jedziemy Trasą Gdańską (droga nr 7). Zakroczymiem jedziemy dalej drogą 7 mijając Załuski, Przyborowice, Szczytno. Następnie w Szczytnikach, za stacją benzynową SHELL zjeżdżamy z drogi nr 7 w prawo. W Strachowie dojeżdżamy do drogi 632 i skręcamy w prawo w kierunku na Nasielsk. Dojeżdżamy do Bolęcina, przejeżdżamy przez most, a następnie skręcamy w prawo w drogę na Joniec (która wiedzie przez Idzikowice, Królewo). W Królewie skręcamy w prawo, za znakiem kierunkowym Sobieski 0,7. Przejeżdżamy przez most i po lewej stronie jesteśmy już na terenie Przystani KAJA. Tą trasą jedziemy łącznie ok. 70 km.

Dojazd z Płońska dla zmotoryzowanych: Wyjeżdżamy trasą nr 632 w kierunku na Marki. Dojeżdżamy do Bolęcina, przejeżdżamy przez most, a następnie skręcamy w prawo w drogę na Joniec (która wiedzie przez Idzikowice, Królewo). W Królewie skręcamy w prawo za znakiem kierunkowym Sobieski 0,7. Przejeżdżamy przez most i po lewej stronie jesteśmy już na terenie Przystani KAJA. Tą trasą jedziemy łącznie ok. 17 km.

Dojazd z Nasielska dla zmotoryzowanych: Z Nasielska wyjeżdżamy trasą nr 632 w kierunku na Płońsk. Mijamy Nowe Miasto. Dojeżdżamy do Bolęcina i skręcamy w lewo w kierunku na Joniec. W Królewie skręcamy w prawo, za znakiem kierunkowym Sobieski 0,7. Przejeżdżamy przez most i po lewej stronie jesteśmy już na terenie Przystani KAJA. Tą trasą jedziemy łącznie ok. 21 km.
Jeśli chcesz do nas dojechać publicznym środkiem lokomocji, to polecamy PKS w Płońsku, szynobus do Wkry, pociąg do Nasielska.

Nad Wkrę do Sobiesk można dojechać korzystając z PKSu lub lub pociągu. Istnieje możliwość uzgodnienia dowozu do Sobiesk ze stacji PKP lub dworca PKS. Połączenia można znaleźć tu: e-podroznik.pl
Lotnisko w Modlinie znajduje się tylko 27 km od przystani KAJA. Dla naszych gości z dalszych stron Polski, albo mieszkających poza granicami Polski polecamy komunikację tanimi liniami lotniczymi. Sprzyja temu bliska odległość z Przystani KAJA do lotniska. Istnieje możliwość odbioru z lotniska po wcześniejszym ustaleniu.
Jesteśmy wypożyczalnią moblilną, co oznacza, że możemy dowieść sprzęt w wyznaczone miejsce a po odbiorze odebrać go. Wypożyczalnia mobilna sprawdz się tam, gdzie duża grupa ludzi mała łatwy dojazd nad rzekę i chcą spłynąć nietypowym odcinkiem, inną rzeką, lub po prostu pożyczyć kajak na spływ w miejsce oddalone od wypożyczalni.

Wypożyczalnia mobilna obsługuje trasy:
Wkra-Kępa
Borkowo-Pomiechówek
Śniadówko-Twierdza Modlin