Nocleg w budynku murowanym nad Wkrą

 

Oferujemy nocleg w budynku murowanym położonym na terenie Przystani Kajakowej KAJA nad Wkrą. W odnowionym budynku znajdą się pokoje gościnne są 2 osobowe i rodzinne. W obiekcie dostępna lodówka, czajnik.

Nocleg w pokoju gościnnym

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z noclegu w naszych pokojach gościnnych, które mieszczą się w budynku murowanym, całorocznym na Przystani Kajakowej "KAJA".  Posiadamy pokoje 2- osobowe (możliwość pojedynczego wykorzystania)i rodzinne. Nasze pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, których materace oparte są na drewnianych, solidnych stelażach.

Niektóre pokoje mają przylegający balkon.
Na korytarzu jest lodówka i czajnik.

 

Nocleg w pokoju rodzinnym - dwuizbowym

 

Posiadamy pokoje rodzinne, składające się z dwóch pomieszczeń. Mały pokoik pomieści dwie osoby a duży do 4 osób. W pokojach rodzinnych mogą nocować rodziny 6 osobowe. Pokoje rodzinne mają oddzielną łazienkę. Pokój 5 osobowy posiada balkon. W pokoju 6-osobowym jest łóżko piętrowe.

Pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, których materace oparte są na drewnianych, solidnych stelażach. W pokojach jest stół i krzesła a także szafa i nocne szafeczki. Na korytarzu jest kącik z  lodówką i czajnikiem.

Łazienki w obiekcie

 

Łazienki są wyposażone w prysznice, WC oraz umywalkę.

Przydatne informacje

1. Klient zobowiązany jest dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).

2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13.00, a kończy o godz. 11.00 następnego dnia.

3. Za przedłużenie pobytu w godz. 11.00 - 20.00 dolicza się do rachunku należność za pół doby hotelowej, za przedłużenie pobytu ponad godz. 20.00 - za całą dobę. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić do godz. 10.00. Przedłużeń dokonuje się w miarę istniejących możliwości.

4. Osoby nie zameldowane mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą Gospodarzy.

5. Klient nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.

6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00 do godziny 7:00.

7. Drzwi wejściowe i drzwi do poszczególnych pokoi otwierane są za pomocą kluczy. Ze względów bezpieczeństwa o fakcie zgubienia kluczy prosimy niezwłocznie powiadomić Gospodarzy. Opłata za zgubienie klucza wynosi 30 zł.

8. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz podczas trwania ciszy nocnej oraz w przypadku wywieszenia przez Gospodarzy prośby.

9. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.

10. Klient ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia pokoju powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco Gospodarzom.

11. Gospodarze zastrzegają sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
- będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających,
- które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny
- które przy poprzednim pobycie naruszyły postanowienia regulaminu

12. Zachowanie osób korzystających z pokoi nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Klientów. Gospodarze mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.

13. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Klientów.

14. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.

15. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować na tarasach, schodach i nad rzeką. Za szkody wyrządzona przez dzieci odpowiedzialność ponoszą opiekunowie.

16. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczy również łazienek).

17. Palenie dozwolone jest na tarasach i balkonach budynku.

18. Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.

Życzymy udanego wypoczynku. Gospodarze