Nocleg na polu namiotowym nad Wkrą

 

Pole namiotowe mieści się w bezpośredniej bliskości przystani kajakowej Sobieski. Pole namiotowe na Mazowszu to świetna okazja do wypoczynku pod chmurką dla mieszkańców dużych aglomeracji. Pole wyposażone jest w boisko i miejsce do zabawy dla dzieci.

Kąpielisko, czyli plażowanie nad rzeką

 

Koło terenów Przystani kajakowej KAJA znajduje się miejsce do kąpania. Dogodne zejście do rzeki, piaszczysty brzeg i szeroka płycizna sprzyjają kąpielom w upalne dni.

Sanitariaty na polu namiotowym

 

Czyste i schludne TOALETY, PRYSZNICE oraz UMYWALKI zlokalizowane są w nowo pobudowanym, ekologicznym, drewnianym, ciepłym, dyskretnym, dającym poczucie intymności obiekcie. Stwarzamy optymalne warunki do pełnego relaksu, regeneracji sił po fizycznym wysiłku, do wymycia rąk (a również i innych części ciała) przed i po spływie.

Miejsce na ognisko

 

Na polu namiotowym znajduje się wydzielone miejsce na ognisko. Dla chętnych przygotujemy drewno pod ognisko, zapewnimy miejsce do biesiadowania.

Wiata drewniana nad Wkrą

 

Grupom oferujemy możliwość spędzenia czasu pod wiatą z widokiem na rzekę. Idealne miejsce na integracje, wspólny posiłek, czy wykład tematyczny.